Kushineta

5 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 02 Maj 13:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Kushineta me përbërje zinku kalibër 8mm dhe me mbështetse, poashtu kemi edhe modele tjera -kushineta të vogla miniature.
Modeli si ne foto - çmimi 5 euro
Linku http://smarttronik.com/index.php?id_category=97&controller=category&id_lang=2
Gjindemi në Lakrishte ,mbrapa Prokredit bankes .lok nr 29.
Servis për elektonikë dhe automatikë industriale .Shitje rregullim,programim, konfigurim të komponenteve dhe sisemeve automatike www.smarttronik.com.
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
044 309 839
Leaflet
Displej, Panel matës i lagështisë 5 EUR
 DC konektorë M/F ,  2.1x5.5mm 3 EUR
Ndërpreres zhive 3mm 2 EUR
Ndërprersa limitues 2 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione