LCD displej modul SPI128*32 per arduino

13 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 26 Pri 13:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
LCD displej modul SPI resolucion 128*32 per arduino.
Kjo dhe shumë module të tjera për arduino në dyqanin tonë Smarttronik në Lakrishte ,h4 lok.nr 29.
Në gati të gjitha produktet në SmartTronik, gjat blerjes online zbritje e vazhdueshme 5%, pra nese blerja bëhet online, pa marr parasysh qe klenti e merr ne shitore SmartTronik, perfiton zbritje 5%. Ju mirëpresim
www.smarttronik.com
Na vizitoni në dyqanin tonë në lakrishte H4, lok nr 29.mbrapa Procredit Bankes, ose në www.smarttronik.com.
SmartTronik -shitje,rregullim,programim,konfigurim të komponenteve dhe sistemeve automatike.
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
Leaflet
Kabllo univerzale per multimeter digjital. 5 EUR
Termostat 250V/10A ,85 °C ,NC 3 EUR
Ndërprerës Limitues "maxi" me levë të adaptueshme 10 EUR
Konvertorë Tensioni fuqie dhe module ushqyese tens 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione