Lëshoj Lokalin me qira në rrugen Haxhi zeka 200E

Shitet nga: Korab Dje 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
●Lëshoj lokalin me qira rruga Haxhi zeka afer toni market. 

●Lokali ka 60m2 dhe është i përshtatshëm per qfardo lamie.

●Qmimi i fundit është 200Euro. 

●Per me shume na kontaktoni VIBER këtë numër +38345644680.....049644680
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim