Lëshoj Lokalin me qira në rrugen Haxhi zeka 200E

200 EUR

Shitet nga: Korab 20 Nën 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
●Lëshoj lokalin me qira rruga Haxhi zeka afer toni market. 

●Lokali ka 60m2 dhe është i përshtatshëm per qfardo lamie.

●Qmimi i fundit është 200Euro. 

●Per me shume na kontaktoni VIBER këtë numër +38345644680.....049644680
Leaflet
Në fillim