LINA shitet toka 1hkt e 88 Ari, Pr-Mitrovic 2/19

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: lina Dje 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet toka per biznes dhe banim ne pozite shume te mire ndaj qasjeve ne komunikacion.
Toka 1 hektar e 88 ari Ne Magjistralja Prishtinë-Mitrovic
Adresa: Magjistralja Prishtinë-Mitrovic
Pronari :Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë
🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsaap)

📍Agjensioni për Patundshmëri LINA me lokacion te rruga B (në objektet e KAWA-së.)

📍Po ashtu gjindemi edhe zyre me lokacion afër Etc-se në Ferizaj.
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com
çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

Me respekt
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive ,banesave, tokave ,lokaleve, objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë
Leaflet
Në fillim