LINDI RENOVIM

0 EUR

Shitet nga: LR 22 Shk 02:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik

LINDI RENOVIM'' bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :Ngjyrosje, Knauf .Fasad ,Termoizolim,Qeramik,Hidroizolim,,Laminat ,Parket ,Glet, Rregullimin e Kornizave Dritareve , Instalimin e ujit ,Nivelizim Masiv ,si dhe Gdhendja e Parketit te Vjeter.
Ne punojm ne gjithe Kosoven
''LINDI RENOVIM''Firm e Specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune.
049 455 713
Viber +38349455713
Leaflet
Në fillim