LINDI RENOVIM

0 EUR

Shitet nga: LR 22 Shk 06:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik

LINDI RENOVIM'' bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :Ngjyrosje, Knauf .Fasad ,Termoizolim,Qeramik,Hidroizolim,,Laminat ,Parket ,Glet, Rregullimin e Kornizave Dritareve , Instalimin e ujit ,Nivelizim Masiv ,si dhe Gdhendja e Parketit te Vjeter.
Ne punojm ne gjithe Kosoven
''LINDI RENOVIM''Firm e Specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune.
049 455 713
Viber +38349455713
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione