Microsoft Excel Advanced

0 EUR

Shitet nga: LD Sot 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
✳️Kurse të rregullta për Excel Advanced

✳️Sipas kërkesë organizojm Kurset OnLine
-20 vite eksperiencë me kurse
-32 libra të botuara dhe ribotuara
-kurset eksluzivisht praktike
-mësimdhënës profesional
-kandidati paiset me Certifikatë

Kontaktet: +383 44 213 937
E-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com
www.facebook.com/shkollainformatika
Leaflet
Në fillim