Mjaltë për trajtimin e sterilitetit tek dy gjinitë

0 EUR

Shitet nga: Euro-Shop 02 Korr 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Mjaltë për trajtimin e sterilitetit tek dy gjinitë
(mjaltë për shtimin e qelizave vezë tek femrat dhe shtimin e spermatozoidëve tek meshkujt)
================================
+377 (0) 45-536-404
Produktet ju vin në shtëpi në gjithë teritorin e
Kosovës/Shqipërisë/Maqedonis si dhe në Ulqin
====================================
Përmbledhje e përbërjes së Mjaltit
1- Qumshtë blete
2- Mjalt Gështenje
3- Mjalt Ginsengu
4- Gingo Biloba
5- Polen Blete
6- Arra
7- Arra Indiane
8- Fistekë
9- Lajthi
10- Badem
11- Fara të lule Diellit
12- Farë të zezë
Dobitë
● Stimulon gjendrat seksuale,
● Ndihmon prodhimin e qelizave vezë tek femrat
● Ndihmon prodhimin spermatozoideve. tek meshkujt
● Ndihmon ne mbajtjen e shtatzenisë duke rritur nivelin e progesteronit ne gjak.
● Jep energji trupit.
● Forcon muskujt e zemrës, përmirëson kujtesën.
● Nxit sistemin riprodhues për të dy gjinitë.
● Ndihmon në rregullimin e hormoneve dhe sekretimin e tyre.
● Përmirëson disponimin, rrit efikasitetin dhe vitalitetin e aktivitetit seksual.
● Zvogëlon problemet e prostatës, sidomos për të moshuarit.
● E dobishme për diabetikët, dhe ata që vuajnë nga infertilitetit dhe mungesa e energjisë.

www.facebook.com/Euro-Shop
Euro-Shop
045536404
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione