Mobilje

0 EUR

Shitet nga: Argetim 25 Maj 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten mobiljet e perdorura:
Garnitura e Sallonit
Kuzhina 4m me shporet dhe frigorifer
dyert e baneses
Dhoma e fjetjes e perdorur vetem 1 vjet.

te gjitha keto vetem 500 euro

049 10 11 12
Leaflet
Në fillim