Ndërprersa limitues

2 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 27 Pri 17:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Ndërprersa limitues 1A, 3A,5A, 15A etj të dimenzioneve të vogla.
Modeli si ne foto 1.5 euro
Na vizitoni në dyqanin tonë në lakrishte H4, lok nr 29.mbrapa Procredit Bankes, ose në www.smarttronik.com.
SmartTronik -shitje,rregullim,programim,konfigurim të komponenteve dhe sistemeve automatike.
Të gjitha produktet mund ti porositni edhe online nga web faqja www.smarttronik.com
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
Leaflet
Ndërprersa wireles Wi-Fi 25 EUR
Auto diagnozë bluetooth 14 EUR
Cilinder Pneumatikë rotativ 120 Shkalle 145 EUR
12V RF Wireless Remote Switch  Controller 7 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione