Nxemje Solare per Sera dhe Objekte Afarise

12 000 EUR

Shitet nga: Burim Dje 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Nxemje Solare per Sera dhe Objekte Afariste 2000m2
Prishtinë
€12,000
Shes Komplet Ngrohjen Solare per Sera, Shtepi apo Hotele ka kapcitet te ngrohjes qendrore kapacitete 2000m katror. Jan te reja pak te paperdorura shiten komplet te gjitha pajisjet. Eshte e çmontume , e gatshme per montim. Prodhim Gjerman Origjinal Viessmann! Per me shume informata me shkruani dhe me kontaktoni ne tel 049880038
================================
sera serra solar shtepi ngrohje nxemje panela pajisje solare
Leaflet
Në fillim