OXHAK PASTRUES

Shitet nga: NITI 21 Tet 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Pastrojme:
OXHAQET
KALDAJAT E NXEMJEVE
KAMINAT
INFO DHE VIBER 044 316 311
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim