Pajisje per Fizioterapi

1 000 EUR

1 400 EUR

Shitet nga: Lorik Sot 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes Pajisjet per Fizioterapi , me paravan dhe shtrat dhe dy pajisjet tjera.
Leaflet
Në fillim