Peshore digjitale në formë luge

20 EUR

25 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 17 Mar 13:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Senzorë-optik,induktiv,temperature,kapacitiv 0 EUR
Buton ndërprerës emergjence 6 EUR
Enkodera të ndryshëm 0 EUR
Ndërprersa limitues 2 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Peshore pretcize dhe stabile
Dimensioni: 24 x 5 x 1.8 cm
Kapaciteti: max 300g , min 0.1g.
Bateri CR2032 .

Vizito www.smarttronik.com
ose linkun direkt http://smarttronik.com/index.php?id_product=872&controller=product&id_lang=2
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
Leaflet
Displej, Panel matës i lagështisë 5 EUR
Servisimi i aparateve për sortimin e monedhave 0 EUR
Ndërpreres zhive 3mm 2 EUR
Çelësa elektronik për kontrollin e qasjes 3 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione