Pompa per Ngjyrosje te Objekteve

1 EUR

Shitet nga: Makina per ngjyrosje te Objekteve 20 Korr 07:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Dyqani i specializuar per Makina Ngjyre Pershendetje , Ju lutem kontakto
Viber dhe wahts up +383-49-785-686
ose vizito Dyqanin ne qender te Prishtines rruga Bajram Bahtiri TE HANI I DILIT
Kemi Makina per Glet Ngjyre Polikolor Lepak G4 etj
Me cmime duke fillu nga 199€
Flm
Transporti gratis Kosove Maqedoni Shqiperi Mal te Zi

#MadeinGermany
Nuk jemi Kinez as Tugjar as Tregtar por Gjerman dhe Profesionista per Makina te Ngjyrave
Hajde vizitoje Dyqanin ose kontakto viber
+383 49 785 686
8 litra per min me fuqi 350 Bar
Mundet me u perdor me 2 pistoleta
Dmth 2 veta munden me punu ne te njejten kohe nese don
Vizito Dyqanin ne Qender te Prishtines
Rruga Bajram Bahtiri te Medreseja
Makina per ngjyrosje te Objekteve
+383-49-461-631
Leaflet
Në fillim