PRERJE BETONI, SHUPARJE BETONI, THYERJE BETONI

0 EUR

Shitet nga: AJET 25 Shk 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
BËJMË PRERJEN E BETONIT,

SHPUARJEN E BETONIT NGA DIAMETRI 10 CM DERI NE DIAMETER 100 CM,

PO ASHTU EDHE THYERJEN E BETONIT ME ÇEKIÇA(TRAPAN) RRYME, ÇEKIÇA (TRAPANA) ME KOMPRESOR, DHE ME MATERIAL ZGJERUES .

Leaflet
Në fillim