Automatikë dhe elektronikë industriale

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 01 Mar 12:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Servis dhe shitore për elektronikë dhe automatikë industriale
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
044 309 839
Leaflet
12V RF Wireless Remote Switch  Controller 7 EUR
Arduino, dhe aksesorë për Arduino 29 EUR
Buton ndërprerës emergjence 6 EUR
Mbushës USB per bateri  Ni-MH AA AAA 2A 3A 9 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione