BATERI PER SESTEME SOLAR dhe UPS YUASA-SWL2500

90 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Albasolar GmbH 17 Pri 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Bateri per energji akumuluese (Invertor, UPS, energji Solare, apo tjera...)
Kapaciteti: 90 Ah
Tensioni: 12V
Gjatesia:305 mm
Gjeresia: 173 mm
Lartësia: 220 mm (me Vida 223 mmm)
Pesha: 32,0 kg

Sasia ne Depo: 500 cope.

Çmimi ne Zvicerr CHF 90,00
Çmimi ne Kosove EURO 110,00

Posedojmë të gjitha Sistemet duke filluar prej atyre Ishull deri ke Megawat gati pa kufinjë.
Paisje nga te gjitha Teknologjitë: Zvicerane, Gjermane, Europjane dhe Aziatike.
Vizitoni faqen www.albasolar.ch
Albasolar GmbH
004131 932 50 70
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione