Displej, Panel matës i lagështisë

5 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 20 Shk 11:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Displej, Panel matës i lagështisë

Për me shume informata vizito
www.smarttronik.com

ose linkun

http://smarttronik.com/index.php?id_product=1141&controller=product&id_lang=2

Të gjithë artikujt mund te blehen edhe online nga web faqja jonë www.smarttronik.com.
045322342 , 044 309 839
Dërgo Email
Fshij, Ndrysho
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
045 322 342 , 044 309 839
Leaflet
SmartTronik  LED Kontroller 40 amp 27 EUR
Enkodera të ndryshëm 0 EUR
Kamerë inspektuese endoskopike 16 EUR
Termometra infrared -matje nga distanca e temperat 39 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione