Kabllo univerzale per multimeter digjital.

5 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 09 Pri 14:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Vizito www.smarttronik.com.
Gjendemi në Lakrishte h4 , mbrapa Procredit Bankes.
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
044 309 839, 049 696 922
Leaflet
Arduino, dhe aksesorë për Arduino 29 EUR
RFID lexues 125khz 40 EUR
Dizajnimi dhe punim i pllakave elektronike PCB 0 EUR
set veglash per saldim-pikje 12 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione