Komponente elektronike

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 11 Maj 13:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Dioda,grec,IC,kondensatorë,led,mikrokontrollera,potenciometra,resistorë,rregullatorë tensioni,transistorë,oscilatorë,ndërprerësa,butona ,triaka,optokuplera,mosfet,siguresa,bateri,kite elektronike etj

Për të gjitha këto vizitoni faqen tonë në internet
www.smarttronik.com

ose linkun
http://smarttronik.com/index.php?id_category=11&controller=category&id_lang=2

Të gjithë artikujt mund te blehen edhe online nga web faqja jonë www.smarttronik.com.
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
044 309 839
Leaflet
Rele pa kontakt SSR 59 EUR
Elektrovalvula 25 EUR
SmartTronik USB Interfejs me 4 Dalje dhe 4 hyrje 0 EUR
Sharra disqe cilësie të lartë- nga qeliku 10 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione