Makin e qepjes dhe tavolin

50 EUR

Shitet nga: Shitje 16 Pri 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes makinen e qepjes së bashku me tavoline.
Makina e qepjes është në rregull punon mirë pa asnjë defekt.
Tavolina është sikur në foto mund të përdoret si tavolinë kompjuteri apo thjesht ta leni për makinen e qepjes.

Makine e qepjes
Makinë e qepjes
Tavoline per kompjuter
Tavolinë për Pc
Tavolin
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione