Panel Diellor 250 Watt Polykristalline

200 EUR

Shitet nga: Albasolar GmbH 17 Pri 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Përshkrimi i Produktit:

250 Watt Panele diellore (solare) Polykristaline, PV-Modul 250Wp,Të përshtatshme për shtëpi mobile. Në vende pa energji elektrike, Panelet janë të prodhuara në makina precize, e pajisur me kornizë dhe xham me rezistencë ndaj Breshërit si dhe vetëpastrues kur bie shi.
Posedojmë të gjitha Sistemet duke filluar prej atyre Ishull deri ke Megawat gati pa kufinjë.
Paisje nga te gjitha Teknologjitë: Zvicerane, Gjermane, Europjane dhe Aziatike.
Vizitoni faqen www.albasolar.ch
Albasolar GmbH
004131 932 50 70
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione