PCB pllaka prototip

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 14 Maj 13:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prototipe 5*7cm , 7*9cm , 3*7cm , 2*8cm , 4*6cm , 9*15cm etj.
Per me shume informata vizito
www.smarttronik.com
ose linkun

http://smarttronik.com/index.php?id_category=85&controller=category&id_lang=2
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
044 309 839
Leaflet
 RFID  Door  Access Control 45 EUR
Kabllo aligator 7 EUR
Ndërprerës Limitues "maxi" me levë të adaptueshme 10 EUR
Ndërprersa limitues 2 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione