RENOVIME NDERTIME KOMPENZIM ME ,BANESA,TROJE

0 EUR

Shitet nga: RD 21 Shk 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik

Numri :046 194 980
Viber : +38346194980
Bejm Renovim komplet te Objektev te uleta dhe ndertime te Shtepiav(Objekte te uleta)me qels ne dore,dhe ofrojm ne vend te pageses me para mund ta keni mundesin ta kryeni me kompenzim te:Veturav,Banesav,Troje.etj
Ofrojm nje pune me specialitet dhe korrektesi
Punojm ne Prishtine,Fushe Kosove,Obiliq,Lipjan etj
Leaflet
Në fillim