Risi Ndertojm Pishina Private dhe Publike me sistem automatk

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Lido Group GmbH 14 Mar 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Risi Bejm instalimin e te gjitha pishinav publike dhe private simas deshire te juaj me sisteme tersisht te licencuar nga zvicra jo me materiale( turke kineze dhe bulgare) dhe me garancion te plot 2-5 vite
_______________________________________
Sistemin e filtrimit ne mnyren automatike per mirmbajtje dhe shperlarje te filterit jo si me par manuel
______________________________________
Dezinfektimin e ujit ne Pishin me krip arsyja shendeti juaj(Klori agresiv per lekuren tuaj)dhe qe pishina juaj te merr shije detare qesim kripen te kalkuluar ne m3 te ujit krip anti jodik dhe per 2-3 muaj fshihet brenga e e dzinfektimit
______________________________________
Vlera PH nje nder shkaqet krysore per kualitetin e ujit ne pishin ne bejm regulatorin automatik qe vakcinon simbas nevoje te ndryshimit te vleres se PH
________________________________________

per informata
Tel.+383 44 635 083
Tel.+383 44 619 620
Tel.+41 78 854 22 23 viber &Wathsap
e-mail Pishina_lido@hotmail.com
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione