SHATORA DIMROR TENDA ME NXEMJE KARRIKA 044280873

Shitet nga: Tenda Dje 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Japim me qera shatora karrika dhe tavolina muni me
Thirr ne xhdo koh ne nr 044 280 873 viber +383 44 280 873 ne xhdo koh onlin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim