SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA 044280873

Shitet nga: Shatora Sot 02:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jap me qera shatora karrika dhe tavolina muni me
Thirr ne xhdo koh ne nr 044280873 viber +383 44 280 873 ne xhdo koh onlin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim