Shes akuarium

100 EUR

130 EUR

Shitet nga: xojka xojkaa 18 Sht 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Akuarium me përmasa 1 metër i gjatë 40cm i lartë dhe i gjerë 25 cm, i zë afro 90-100 litra ujë dhe trashësia e xhamit është 6mm.
Akuariumi posedon pompën filtruese dhe të oksigjenit, termostat për ngrohjen e ujit, dritën, gurë dhe 2 lloje të zallit, të detit duke i përfshirë guasat e detit dhe gypin dekorues për oksigjen që ngjitet në pompë.
xojka xojkaa
045302203
Leaflet
Në fillim