Shes Kalldaj Centrometal - 50 kw

1 500 EUR

Shitet nga: Besmir 17 Nën 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes shporetin e nxemjes qendrore Centrometal prodhim kroat, 50 kw, eshte me dru, qymyr dhe pelet.. i kompletuar me te gjitha paisjet qe i duhen..I perdorur pak, ne gjendje te rregullt.

Te interesuarit te me kontaktojne ne tel apo ne viber.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione