Shesim TERMO AKUMULUESE

0 EUR

Shitet nga: Magnohrom service 24 Nën 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shesim termo (elinda) akumuluese.
Termot jane të përdorura .
Ne qmim perfshihet transporti dhe montimi.
PUNOJMË EDHE TË DIELLAVE.
[[[[[[Kontakt : 044 81 92 81 , viber]]]]]]]/////////////////////tags;;;;;;; elind elinda nxemse Opel.polo.bmw.golf.benzin.dizell.karavan.limuzune.bmw.mercedes..audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat.ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDYVOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO.AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp.MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML .320..cHEVORLET..udi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje..1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf me
Magnohrom service
  Online
044 81 92 81
Leaflet
Në fillim