Shitet Dera e Hymjes ose e Mbrendshme

0 EUR

Shitet nga: Ermal Canaj 07 Maj 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet Dera e Hyrjes ne Shtepi ose e Mbrendshme.
Dimensionet jane 105 cm gjeresi dhe 220 cm lartesi.
Materiali nga druri dhe prodhimi Austriak prej nivelit me te larte te prodhimit.

Qmimi sipas marrveshjes.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione