Shitet Lokal (Ipet me qira) Akatshë #iBRO GROUP

Shitet nga: iBRO GROUP Dje 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshohet lokali me qira ne Aktash,konkretisht 130 m me poshte Life Fitness-it .Lokali ka hapesire mjaft te madhe (110 m2) dhe eshte i gatshem per shfrytezim.Lokali ka edhe nje depo prej 15 m2 Preferohet per ordinance,Call Center etj,per shkak te ndarjes te pershtatshme te hapesirave.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

+38349571709 +Viber
+38344857564 +Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim