Shitet Lokal (Ipet me qira) Akatsh #iBRO GROUP

0 EUR

Shitet nga: iBRO GROUP Sot 18:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
iBRO GROUP
Banesë me qira në Ulpianë #iBRO GROUP 250 EUR
Banese me qira ne Tophane #iBRO GROUP 230 EUR
Shitet Banesa në Fushë Kosovë #iBRO GROUP 0 EUR
Banese me qira ne Dardani #iBRO GROUP 200 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Leshohet lokali me qira ne Aktash,konkretisht 130 m me poshte Life Fitness-it .Lokali ka hapesire mjaft te madhe (110 m2) dhe eshte i gatshem per shfrytezim.Lokali ka edhe nje depo prej 15 m2 Preferohet per ordinance,Call Center etj,per shkak te ndarjes te pershtatshme te hapesirave.

Te interesuarit mund të kontaktojnë në nr:

+38349571709 +Viber
+38344857564 +Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
iBRO GROUP
  Online
+37745609373
Leaflet
iBRO GROUP
Shitet Banesa ne rr.Muharrem Fejza #iBRO GROUP 0 EUR
Shitet banesa ne B.Diellit #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira për zyre tek Teatri #iBRO GROUP 350 EUR
Shitet banesa me cmim Oferte #iBRO GROUP 0 EUR
Në fillim