Shitet lokali (Ipet me qira) Aktashe #iBRO GROUP

Shitet nga: iBRO GROUP Dje 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshohet lokali me qira ne lagjen Aktash,konkretisht 100 m me poshte Life Fitness.Lokali ka hapesire 55m2 dhe eshte i gatshem per shfrytezim.Ndarja e lokalit eshte ne kete formë ne hyrje eshte nje siperfaqe prej 25 m2 dhe me pas ka nje dhome prej 20m2 kuzhine dhe banjo.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:
+38349571709 +Viber
+38344857564 +Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim