Shitet

0 EUR

Shitet nga: Granit 29 Tet 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet dera e garazhes 2.74 gersija me 2.17 lartesija
Dera osht e ruajtur dhe funksjonale me qels


Qmimi sipas marrveshjes
Leaflet
Në fillim