SWISS RENOVIM

0 EUR

Shitet nga: SR 22 Shk 01:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik

Swiss Renovim bejm renovimin e te gjitha objektev komplet :Ngjyrosje , Glet , Fasad , Termoizolim , Hidroizolim , Nivelizim , Knauf , Instalimin e Ujit , Hapjen e Kanalizimev , Qeramik , Parket si dhe gdhendim Parketin e vjeter dhe Patosi , Laminat , Rrymen , Kornizat e Dritareve , Murosje , Thyerjen e Murev dhe Betonit.
Flm per Mirkuptim
044 962 603 ose Viber +38344962603Leaflet
Në fillim