tenda karrika dhe tavolina me qira

Shitet nga: Driton Gerguri 13 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

0,5 EUR

Komuna: Prishtinë
trnda (shatora)karrika dhe tavolina ne sherbim per nevojamiljarea te ndryshme f
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim