Tenda karrika tavolina me qera me nxemje 049306493

Shitet nga: Tenda Ardi 18 Tet 02:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Rezervimet Per Veren 2019-2020 Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38349:306:493 TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRYSHME KARRIKA ME MBULESA KARRIKA PA MBULESA TAVOLINA ME MBULESA TAVOLINA PA MBULESA TAVOLINA QIFTI TENDAT POSEDOJNE EDHE NDRIQIM TRANSPORTI MONTIMI GRATIS NE GJITHE KOSOVEN PER INFO +383 49 306 493 +383 49 81 71 81 24h On ( instagram ) Tenda_ardi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim