TENDA TAVOLINA KORRIKA ME QERA VIBER 046186705

Shitet nga: Gentijan 12 Nën 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Fushë Kosovë Jap me qera shatora,karrika,tavolina me mbulesa per dasma ahengje dhe ndeja te ndryshme familjare . Tendat jan ne Dimension 5x10 6\12 posedoj edhe ndriqim per tenda.Transporti dhe montimi jan gratis ne gjith Kosoven. per rezervime dhe informata kontaktoni ne viber tel 046186705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim