Termo akumuluese 2.5kW 3.5kW 4.5kW dhe 6kW

0 EUR

Shitet nga: Magnohrom service Sot 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shesim termo të prodhimit magnohrom MK. *Termot janë akumuluese( e ruajnë nxehtësin për një kohë të caktuar). * Posedojmë termo të të gjitha kapaciteteve, duke filluar nga : 2.5kW(kilowat), 3.5kW , 4.5kW dhe 6kW. * Termot janë të përdorura, kanë garancion 1 muaj pasi fillojnë të përdoren. *Në bazë të kërkesës mundësojmë transportin dhe montimin e termove . Punojme edhe te diellave. Vërejtje !!! Shpalljet e servisit tonë janë vetëm në këte numer 044211890, shpalljet tjera në emër të servisit tonë janë mashtrime. Mund të kontaktoni edhe në viber +38344211890. Tags ; elind , Elinda , Nxemse , nxemje .
Magnohrom service
  Online
044211890
Leaflet
Në fillim