Termo akumuluese 2.5kW 3.5kW 4.5kW dhe 6kW

0 EUR

Shitet nga: Magnohrom service Sot 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shesim termo të prodhimit magnohrom MK. Termot janë akumuluese( e ruajnë nxehtësin për një kohë të caktuar). Posedojmë termo të të gjitha kapaciteteve,duke filluar nga : 2.5kW(kilowat) 3.5kW 4.5kW dhe 6kW. Në bazë të kërkeses mundësojmë edhe transportin dhe montimin e termove .Punojme edhe te diellave. Vërejtje !!! Shpalljet e servisit tonë janë vetëm në këte numer 044211890 ( Viber : +38344211890.
Magnohrom service
  Online
044211890
Leaflet
Në fillim