Varcosin XHEL PËR VENAT ME VARIÇE

0 EUR

Shitet nga: sales manager 22 Shk 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET MEDICINALE
Lehtëson presionin në këmbë
Normalizon rrjedhën e gjakut në venat e ekspozuara ndaj presionit të rritur të gjakut
Ndihmon venat dhe stimulon qarkullimin e gjakut
Parandalon formimin e koagulimit të gjakut
Siguron lëndë ushqyese për indet.
Shërim i plotë nga venat me variçe në 28 ditë.
Porosit tani ne linkun e meposhte dhe perfitoni uljen e madhe 50%.
http://bit.do/varcosin-ulje
sales manager
Leaflet
Në fillim