Zbardhuës dhëmbësh

20 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ValiExpress 21 Shk 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Probleme me dhëmbët e verdhë?
Pastë zbardhuës dhëmbësh dhe puder zbardhuës për dhëmb🦷😬
A dini si të merrni një buzëqeshje të ndritshme me një minimum të kohës dhe parave?
Zbardhuesi është zgjidhja për ju! 🤩😁
✔️ Shpejtë
✔️ Efikas
Porositni sot dhe do të jetë në adresën tuaj për vetëm 20€
Posta:
Kosove falas
Shqiperi 5€
Maqedoni 5€
in other countries by agreement
https://www.facebook.com/353357251791345/photos/a.354264868367250/1133084693818593/?__cft__[0]=AZXH9qQpMTDGIHmHeCt7B8f9inFqVbr4jpP51ZlV1GvWiBoKrRX3wF6Hwmv5eD29VGI0pIoEDDfjCGBKoW2sGfeL9xDPLjy3DOecAuawhVZUIo4y7JNc6zs-jvrH5CeljjgFkqJl24d52uE4Np4kDVmisv-qDxjB52Y9SqsvTOTwZrgd9EPBFoAZz6M_SMwYATE&__tn__=EH-R
ValiExpress
38644315772
Leaflet
Në fillim