2 dyer te hymjes, dhe 3 dritare

Shitet nga: Rafet 11 Tet 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
njera dere eshte e drurit prodhim slloven, me dimenzione 207 x 135 cm.
kurse dera e pllastikes esht me dimenzion 190 x 118.
Dhe dritaret jan 140 x 140 me nga dy xhama dhe me nga 1 kiper .


Te gjitha 300 Euro.
Leaflet
Në fillim