Dyert Dhe dritaret

Shitet nga: nexhip 11 Tet 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
1 dere esht e hymjes sllovene me dimenzion 207 x 135.
kurse tjetra esht e hymjes e pllastikes me dimenzion 190 x 118.
kurse 3 dritare jan me dimenzion 140x140 prej drurit.
keto jan shum pak te perdorura.


qmimi sipas marrveshjes.
Leaflet
Në fillim