Nxemje qendrore shitje & instalim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: /\ Dje 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Termo System vepron në Prizren, në Prishtinë dhe në tërë Kosovën.

Të gjitha në një vend: "Edhe mjeshtri edhe materiali"

Bëjmë shitjen dhe instalimin e nxemjes qendrore.
Kalda gjermane (Thermoflux bosch), kroate, serbe dhe vendore. 5 vite garancion.
Radijator me 10 deri 12 vite garancion.
Puna me garancion. etj.
Shporeta Alfa, dhe çdo gjë që i nevojitet një shtëpie për ngrohje qendrore.

044 447 885
049 273 117
Viber: +37744447885
whatsApp: +38649273117_____________________________
_____________________________
_____________________________
Ngrohje qendrore termo nxemje qendrore bejme instalimin e nxemjes qendrore, shporet, shporetave, kalda stuf stufa kotla kotlla radijator radijatora radijatoreve mjeshter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim