Plehra %100 organik ANT

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agriculture Natural Technology 27 Maj 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Plehra organik te firmes ANT nga Turqia ju offron lulezimin me shume , token me te bute, dhe me qmimin lire. Me formulimin te Algeve, vitaminave, enzyma dhe me formulimin te chelate ( helate)jane ne teknologis me te lart ne treg


20-20-20
17-17-17
plehra organik dhe kimik kimike
Agriculture Natural Technology
049 561 169
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione