Shiten

1 EUR

Shitet nga: Agon 08 Tet 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shitet pajisja per qeljen e zojve te pules qmimi i saj esht 170€
Po ashtu
Maqina per shkrime ne hekur ne dru dhe ne gjam me gjitha pajisjet qmimi 200€
Leaflet
Në fillim